loader

... spracováva sa ...

Trenab SK facebookMenu

pondelok - piatok

9.00 - 18.00 hod

sobota

NA OBJEDNÁVKU

úvod

kontakty

realizácie

služby

akcie

partneri

predajcovia

o nás

partnerská zóna

Výroba kuchýň TRENAB EU, s.r.o.

TRENAB, výroba kuchýň

je Slovenská spoločnosť sídliaca v Trenčíne. Zaoberáme sa návrhom a výrobou kuchýň na mieru. Dlhoročné skúsenosti v návrhu a výrobe kuchynských liniek, sú zárukou kvality a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Vďaka sledovaniu módnych, technologických a výrobných trendov, ponúkame svojim klientom kvalitné a moderné produkty. Dôkazom toho je aj 8 ročná záruka, poskytovaná na naše výrobky.

Zákazníkom ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, výmeru u zákazníka, 3D návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek a ďaľších doplnkov, dopravu a odbornú montáž. Samozrejmosťou je servis v prípade, že sa vyskytne problém.

Naše dlhodobé pôsobenie na Slovenskom trhu je dôkazom, že ponúkame kvalitné výrobky a služby. S kladných vyjadrení máme úprimnú radosť, ale príjmame aj opodstatnenú kritiku, nakoľko nám umožňuje skvalitniť naše služby.

Kvalita ponúkaných produktov je jednou z hlavných priorít, preto sa zameriavame na kvalitu výrobných zariadení a postupov, vďaka ktorým je možné požadovanú kvalitu výroby dosahovať. Pravidelná kontrola a údržba technologického vybavenia ako aj jeho modernizácia je pre nás samozrejmosťou. Vďaka tomu dokážeme spĺňať aj najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov a súčastne aj potrebné slovenské a európske normy.

TRENAB EU, s.r.o., je Slovenská spoločnosť s tradíciou a stabilným zázemím. Od svojho vzniku spoločnosť systematicky napreduje, modernizuje sa a rozširuje. Vďaka tomu dlhodobo ponúka stabilnú prácu množstvu šikovných a pracovitých ľudí. To pre nás znamená najväčšie ocenenie.

Výroba kuchýň TRENAB EU, s.r.o.

© 2018 TRENAB EU, s.r.o., Gen. M.R.Štefánika 430/100, 911 01 Trenčín | niw.sk