Kuchynské skrinky na mieru

V našom výrobnom programe sú základom skrinky výšky 700mm, 900mm a spodné skrinky. Podľa požiadaviek našich zákazníkov sme postupne vybrali 200 základných typov, ktoré spĺňajú najčastejšie požiadavky. Tieto základné modely sú východiskom pri zostavovaní kuchynskej linky.

Skrinky sú vyrábané z DTD hr. 18 mm a spájané pomocou excentrov, bez použitia lepidiel. Čelné hrany sú páskované ABS 1 mm, zadný chrbát je vo farbe DTD z HDF hr. 3 mm. Dvierka podľa vašeho výberu sú osadené na kvalitných samozatváracích závesoch.

V cene skriniek je zahrnuté sklo, úchytky a kovania. Skrinky sa vyrábajú s dvierkami vo všetkých farbách a frézovaných tvaroch.

horné kuchynské skrinky 700

kuchynské skrinky 700

horné kuchynské skrinky 900

kuchynské skrinky 900

spodné kuchynské skrinky

spodné kuchynské skrinky

výroba skriniek na mieru

Okrem ponúkaných typov horných a spodných skriniek, je samozrejmosťou výroba atypických skriniek. Vďaka vlastnej výrobe nie sme limitovaný pri návrhu kuchyne. Vašu kuchynskú linku prispôsobíme presne podľa priestoru a vašich požiadaviek, pričom kladieme dôraz na kvalitu a precíznosť spracovania.

Ďalšou výhodou je možnosť ľubovolnej kombinácie rôznych materiálov a farieb, čo umožňuje vytvorenie požadovaného estetického celku. Vyrobíme skrinky aké si predstavujete a ktoré splnia všetky vaše požiadavky. Za pomoci 3D programu vám naši dizajnéri vytvoria návrh a skôr ako sa začne výroba, máte možnosť svoju kuchyňu vidieť a upraviť ju podľa želania.

Zárukou vysokej kvality výroby a prvotriednych materiálov, je aj 8 ročná záruka, poskytovaná na naše výrobky.

korpusy
skriniek

pracovné
dosky

ldtd
dvierka

trend
4 v 1

fundermax
dvierka

synchropör
dvierka

getalit
MONDO

acrylic
dvierka

striekané
dvierka

fóliované
dvierka

frézovania
dvierok

technologia
overface

sklá
a rámiky

úchytky
dvierok

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja

záruka na kuchyňu údržba kuchynskej linky obchodné podmienky cenník služieb partnerská zóna ochrana osobných údajov
pondelok - piatok | 9.00 - 18.00 hod