RETRO SPOTREBIČE

06.05.2018

RETRO SPOTREBIČE

Nieje to krok späť...


Namiesto minimalistického dizajnu a sterilne čistých plôch niektorí ľudia opäť zatúžili po atmosfére z detstva. A tak sa o slovo hlásia rustikálne kuchyne ktoré vytvoria vo Vašej kuchyni kúzlo a teplo domova. Najrôznejšie retro a vintage edície ponúkajú možnosť, ako si rustikálnu kuchyňu doladiť štýlovými spotrebičmi.RÚRY


Rúry značky Gorenje sú zdobené bohatým a dynamickým dizajnom s nádychom klasiky. Jemné línie sa plynulo tiahnu od dvierok do vnútra rúry. A tvar dvierok pripomína tradičné oblé rúry. Perfektný vzhľad rúry je umocnený charakteristickými gombíkmi, rukoväťou v staro zlatom prevedení a elektronickým programovateľným časovým spínačom v klasickom dizajne z kolekcie Classico.

Rúry sa môžu pochváliť pokročilou technológiou pečenia HomeMADE™ a vysokou energetickou účinnosťou ktorá vám šetrí čas s perfektnými výsledkami a jednoduchším ovládaním.


retro rúry retro rúry

VARNÉ PLATNE


Škála veľmi kvalitných a technologicky dokonalých varných dosiek s prepracovaným dizajnom vám celkom iste umožní vybrať si takú, ktorá bude najlepšie vyhovovať vašim kuchárskym zvykom a očakávaniam, vašim názorom na vzhľad interiéru a domácnosti.


Kolekcia Gorenje Classico

Táto rada obsahuje plynové varné dosky s originálnymi liatinovými mriežkami a krásne tvarovanými gombíkmi vo farbe slonoviny alebo matnej čiernej. Varná doska sa vyznačuje diamantovým usporiadaním horákov.


retro varné platne retro varné platne

Kolekcia Gorenje Infinity

Rafinovaný sklenený dizajn povrchu v čiernom alebo slonovinovom prevedení s osobitými detailmi v líniách, dodá vášmu domovu nádych nostalgickej krásy.


retro varné platne retro varné platne

MIKROVLNNÉ RÚRY


Nespočetné množstvo funkcií a prednastavení vám pomôže jednoducho uvariť zdravé a výživné jedlo. Okrem mikrovlnných rúr môžete na varenie jedla využiť gril, aby ste tak dosiahli chrumkavý zlatohnedý výsledok.

Kolekcia Gorenje Infinity

Sklo na dvierkach mikrovlnnej rúry obsahuje zreteľný grafický dizajn celej kolekcie, ktorý sa krásne hodí k elegantnému ovládaciemu gombíku, ktorý ladí s jednoduchou a prehľadnou dotykovou obrazovkou. Veľkou výhodou rady Gorenje Infinity je možnosť zakúpenia vstavanej mikrovlnnej rúry v rovnakom prevedení.

Kolekcia Gorenje Classico

Mikrovlnná rúra rady Classico zodpovedá vzhľadu rúry a dodáva priestoru jednotnosť. Vyrába sa v dvoch prevedeniach čierna a slonová kosť. Výhodou tejto rady je možnosť zakúpenia vstavanej mikrovlnnej rúry v jednotnom prevedení.


retro mikrovlnné rúry retro mikrovlnné rúry

ODSÁVAČE PÁR


Minimalistický vzhľad digestorov radu Gorenje Classico je dômyselným zavŕšením celkového prostredia kuchyne. Jemné línie a detaily v zlatom prevedení zaistia, že digestor bude harmonicky ladiť s ostatnými spotrebičmi tejto rady. Digestor vyniká účinným a tichým chodom. Moderný trend spájania kuchyne s obývacou izbou tiež vyžaduje nové štandardy súvisiace s prevádzkou digestora. Kapacitou minimálne 750 m3 / h poskytuje optimálny výkon pri odstraňovaní pachov,vlhkosti a čiastočiek tukov v priestore s plochou až 35 m2. Prvotriedne materiály a dizajn vás určite ohromí.

V rade Gorenje Infinity minimalistický vzhľad pozdvihujú vybrané detaily, sklo a lesklé čierne alebo jemné slonovinové prevedenie. Jemná línia ovládacích prvkov umožňuje odsávaču pár splynúť s ostatnými spotrebičmi kolekcie.

retro odsávače pár

retro odsávače pár retro odsávače pár

MALÉ DOMÁCE SPOTREBIČE


Veľkú úlohu v dotvorení celkového dojmu kuchyne tvoria malé domáce spotrebiče ako sú hriankovače, rýchlovarné kanvice s ktorým si spríjemníte vaše ráno. Štýlový hriankovač s dvoma otvormi, je skvelým estetickým doplnkom k pracovnej doske. Vkusne podčiarkne štýl vo Vašej kuchyni i Váš životný štýl. Ich krása v detajloch zodpovedá danej rade či už Gorenje Classico alebo Infinity.


retro spotrebiče retro spotrebiče retro spotrebiče

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja

záruka na kuchyňu údržba kuchynskej linky obchodné podmienky cenník služieb partnerská zóna ochrana osobných údajov web by niw.sk
pondelok - štvrtok | 9.00 - 18.00 hod * piatok | 9.00 - 17:00hod