Kuchynské štúdio TRENAB

je spoločnosť sídliaca v Trenčíne. Zaoberáme sa návrhom a výrobou kuchýň na mieru. Dlhoročné skúsenosti v návrhu a výrobe kuchynských liniek, sú zárukou kvality a vysokej úrovne poskytovaných služieb. Vďaka sledovaniu módnych, technologických a výrobných trendov, ponúkame svojim klientom kvalitné a moderné produkty. Dôkazom toho je aj viac ako 20 ročné pôsobenie na Slovenskom trhu a 8 ročná záruka, poskytovaná na naše výrobky.

Zákazníkom ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa poradenstvo, výmeru u zákazníka, 3D návrh s cenovou ponukou, dodávku vstavaných elektrospotrebičov rôznych značiek a ďaľších doplnkov, dopravu a odbornú montáž. Samozrejmosťou je servis v prípade, že sa vyskytne problém.

Naše dlhodobé pôsobenie na Slovenskom trhu je dôkazom, že ponúkame kvalitné výrobky a služby. S kladných vyjadrení máme úprimnú radosť, ale príjmame aj opodstatnenú kritiku, nakoľko nám umožňuje skvalitniť naše služby.

Kvalita ponúkaných produktov je jednou z hlavných priorít, preto sa zameriavame na kvalitu výrobných zariadení a postupov, vďaka ktorým je možné požadovanú kvalitu výroby dosahovať. Pravidelná kontrola a údržba technologického vybavenia ako aj jeho modernizácia je pre nás samozrejmosťou. Vďaka tomu dokážeme spĺňať aj najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov a súčastne aj potrebné slovenské a európske normy.

TRENAB, je Slovenská spoločnosť s tradíciou a stabilným zázemím. Od svojho vzniku spoločnosť systematicky napreduje, modernizuje sa a rozširuje. Vďaka tomu dlhodobo ponúka stabilnú prácu množstvu šikovných a pracovitých ľudí. To pre nás znamená najväčšie ocenenie.

Kuchynské štúdio TRENAB Trenčín

Spolupráca je veľmi dôležitá. Ceníme a vážime si kvalitnú spoluprácu a spolupracujeme s overenými partnermi,
aj vďaka ktorým poskytujeme našim klientom kvalitné služby a výrobky.

 

DIZAX interiérové štúdio

komplexné interiérové služby od poradenstva, návrhu a predaja, až po výrobu a realizáciu

www.dizax.sk

MONOLIT, stavebná spoločnosť

stavebná spoločnosť, zaoberajúca sa realizáciou bytových, občianskych a priemyselných stavieb

www.monolit.sk

KB PARTNERS, realitná kancelária

K&B Partners ponúka kompletný servis pri sprostredkovaní kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľostí

www.kbpartners.sk

Kovania BLUM

Blum patrí k špičke v oblasti nábytkového kovania, preto je pre naše kuchyne jasnou voľbou.

www.blum.com

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja

záruka na kuchyňu údržba kuchynskej linky obchodné podmienky cenník služieb partnerská zóna ochrana osobných údajov web by niw.sk
pondelok - štvrtok | 9.00 - 18.00 hod * piatok | 9.00 - 17:00hod