Služby kuchynského štúdia

Kvalita a portfólio ponúkaných služieb je v dnešnej dobe jedným z významných faktorov hodnotenia kvality firiem a tým aj ich úspešnosti.
Trenab nie je výnimkou a preto ponúkame svojim zákazníkom všetky služby spojené s realizáciou kuchynskej linky.

Myslíme si, že základom kvalitných služieb je odborný a vyškolený personál. Naši predajcovia preto navšťevujú pravidelne školenia, výstavy, komunikujú s pracovníkmi vo výrobe,
aby vedeli adekvátne a odborne vyriešiť Vaše požiadavky a sledovali módne a technologické trendy.


poradenské
SLUŽBY

Každá kuchyňa začína ako predstava. Predstavy však nemajú hranice ako reálny svet a preto je namieste svoje predstavy konzultovať s niekym, kto má v danej oblasti skúsenosti. V našej predajni Vám ponúkame poradenské služby ohľadom kuchýň a všetkého čo ku kuchyni patrí. Navedieme Vás na správnu cestu pri výbere materiálov, rozmerov, rozloženia, spotrebičov či doplnkov.

Možno si poviete, veď to nieje žiadna veda. Budete však prekvapený, na koľko vecí treba myslieť, aby bol výsledok čo najbližie Vašej predstave. Kuchyňa by mala byť v prvom rade "funkčná" - mať dostatok úložného miesta, pracovného miesta a rozložené tak aby boli veci vždy po ruke. Správny výber a umiestnenie spotrebičov, návrh prípojok plynu, vody, odpadu, elektriky ....

Podruhé estetická, vkusná, dominovať interiéru alebo ho dopĺňať, vytvárať príjemné prostredie v ktorom sa odohráva nemalá časť dňa. Veľké percento kuchýň v našich domácnostiach je spojených s jedálenským kútom a v príjemnom prostredí predsa lepšie chutí. Tu prichádza narad vhodný výber farieb, typov materiálov, doplnkov ...


3D grafický
NÁVRH

Pre začiatok spolupráce je dôležité vytvoriť návrh, odzrkadlujúci Vašu predstavu. Pomocou 3D softvéru Vám vytvoria naši dizajnéri ZDARMA 3D návrh Vašej budúcej kuchyne. 3D vizualizácia nám umožní vytvoriť presne to s čím budete spokojný. Výber materiálov, farieb a ich kombinácií, rozloženie kuchyne, spotrebičov ...

Fotorealistický výstup umožňuje vidieť kuchyňu pred samotnou realizáciou a tým eliminovať "prekvapenia" pri montáži. Vizualizácia taktiež umožňuje návrh osvetlenia a prípravu podkladov pre elektroinštalácie.

Nakoľko je farebné podanie závislé od zobrazovacieho zariadenia, výsledné farby pri vizualizácií môžu byť oproti realite skreslené. Preto Vám náš personál vždy ukáže vzorky materiálov, kde uvidíte reálny povrch.


výmera
KUCHYNE

Ďalším krokom pri realizácií, je presné zameranie priamo u klienta. Na základe týchto údajov sa návrh upraví ak by niektorý rozmer nebol presný. Údaje musia byť presné, nakoľko budú použité pre samotnú výrobu, preto ich ZDARMA vykonajú naši pracovníci.

Mohlo by to vyznieť ako nedôvera v "schopnosť" klienta dodať potrebné údaje, ale v tomto prípade sa jedná aj o ochranu klienta. Ak by bola výroba nepresná na základe zle dodaných údajov, musel by klient znášať dodatočné náklady na opravu.

Naši pracovníci vedia presne aké údaje sú potrebné, prípadne vedia zaznamenať iné skutočnosti, ktoré by sa mohli pri realizácií stať komplikáciou. V neposlednom rade je vymeranie súčasťou našich komplexných služieb.


nákres
rozvody

Pri dodávke kuchyne poskytujeme komplexné služby od návrhu až po finálnu realizáciu.
Dôležitou súčasťou pred montážou je aj správne umiestnenie rozvodov a to odpad vody, prívod vody, plynu a tiež správne rozmiestnenie zásuviek či už na 230 V, alebo vývodu spolu s vypínačom na 400 V v prípade sklokeramickej, alebo indukčnej varnej dosky.

Taktiež treba myslieť na rôzne typy zabudovaného osvetlenia, ako napríklad poslednej dobe veľmi obľúbené LED osvetlenie. Tvorí estetický, ale i praktický doplnok Vašej kuchyne. Z uvedeného dôvodu preto po zameraní vašej linky, Vám tieto komplexné rozvody dodáme spracované na nákrese ZDARMA.


doprava
VYNÁŠKA

Doprava množstva súčastí rôznych veľkostí a materiálov kuchynskej linky nieje jednoduchá. Skrinky, sklo, elektrospotrebiče sa pri nesprávnej manipulácií a preprave môžu poškodiť čím vzniknú dodatočné náklady ako aj zbrzdenie celej realizácie. Naša spoločnosť má k dispozícií niekoľko vozidiel určených na správnu prepravu. Dopravu Vám zabezpečíme ZDARMA do 25km od Trenčína. Všetky súčasti sú prepravované v ochranných fóliach a správnym spôsobom.

My dobre vieme, že vynáška nábytku nieje jednoduchá. Ale netrápte sa, tieto starosti vyriešime za Vás. Naša montážna skupina vynesie celú kuchyňu do tretieho poschodia ZDARMA

8 ROČNÁ ZÁRUKA

Naše kuchyne spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Dlhoročné skúsenosti s návrhom a montážou, ale hlavne výrobou kuchýň, nám ukázali ktorým častiam treba venovať zvýšenú pozornosť. Kvalitné materiály zaručujú dlhodobý estetický efekt, prvotriedne súčiastky ako závesy, výklopy či kovania zaručujú dlhú funkčnosť. Zvolené materiály, súčiastky, výrobné postupy a odborná montáž, nám dovoľujú stanoviť dĺžku záruky pre naše kuchyne a kuchynské skrinky až na 8 rokov. Pre našich zákazníkov je to garancia, že svoje peniaze investovali do kvality.

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja

záruka na kuchyňu údržba kuchynskej linky obchodné podmienky cenník služieb partnerská zóna ochrana osobných údajov web by niw.sk
pondelok - štvrtok | 9.00 - 18.00 hod * piatok | 9.00 - 17:00hod