Výmera
kuchynskej linky

Kvalita a portfólio ponúkaných služieb je v dnešnej dobe jedným z významných faktorov hodnotenia kvality firiem a tým aj ich úspešnosti.
Trenab nie je výnimkou a preto ponúkame svojim zákazníkom všetky služby spojené s realizáciou kuchynskej linky.

Myslíme si, že základom kvalitných služieb je odborný a vyškolený personál. Naši predajcovia preto navšťevujú pravidelne školenia, výstavy, komunikujú s pracovníkmi vo výrobe,
aby vedeli adekvátne a odborne vyriešiť Vaše požiadavky a sledovali módne a technologické trendy.

Výmera kuchynskej linky

Ďalším krokom pri realizácií, je presné zameranie priamo u klienta. Na základe týchto údajov sa návrh upraví ak by niektorý rozmer nebol presný. Údaje musia byť presné, nakoľko budú použité pre samotnú výrobu, preto ich ZDARMA vykonajú naši pracovníci.


Mohlo by to vyznieť ako nedôvera v "schopnosť" klienta dodať potrebné údaje, ale v tomto prípade sa jedná aj o ochranu klienta. Ak by bola výroba nepresná na základe zle dodaných údajov, musel by klient znášať dodatočné náklady na opravu.


Naši pracovníci vedia presne aké údaje sú potrebné, prípadne vedia zaznamenať iné skutočnosti, ktoré by sa mohli pri realizácií stať komplikáciou. V neposlednom rade je vymeranie súčasťou našich komplexných služieb.

ďaľšie služby kuchynského štúdia

8 ROČNÁ ZÁRUKA

Naše kuchyne spĺňajú najvyššie nároky na kvalitu. Dlhoročné skúsenosti s návrhom a montážou, ale hlavne výrobou kuchýň, nám ukázali ktorým častiam treba venovať zvýšenú pozornosť. Kvalitné materiály zaručujú dlhodobý estetický efekt, prvotriedne súčiastky ako závesy, výklopy či kovania zaručujú dlhú funkčnosť. Zvolené materiály, súčiastky, výrobné postupy a odborná montáž, nám dovoľujú stanoviť dĺžku záruky pre naše kuchyne a kuchynské skrinky až na 8 rokov. Pre našich zákazníkov je to garancia, že svoje peniaze investovali do kvality.

Tento projekt bol realizovaný s podporou EURÓPSKEJ ÚNIE

Európsky fond regionálneho rozvoja

záruka na kuchyňu údržba kuchynskej linky obchodné podmienky cenník služieb partnerská zóna ochrana osobných údajov web by niw.sk
pondelok - štvrtok | 9.00 - 18.00 hod * piatok | 9.00 - 17:00hod